Satılık Saanen Keçi

Saanen keçi yetiştiriciliği yapıp elinde satılık saanen keçi bulunanlara duyurulur. Bu sayfadan satışını yapmak istediğiniz; satılık saanen oğlak, satılık saanen keçi ve satılık saanen teke için yorum kısmına satacağınız keçi, oğlak ve tekenin üzelliklerini ve fiyatlarını yazarak daha kısa zamanda müşteri bulma imkanınız mevcuttur.

Ayrıca saanen keçi yetiştiriciliği yapmak isteyen ya da hobi olarak keçi bakmak isteyip, satılık saanen keçi arayanlarda buraya istekleri doğrultuda yorum yazabilirler.

Saanen keçi satışı yapmak isteyenler satılık keçi sürüsü, satılık saanen keçi, satılık saanen oğlak ve satılık saanen teke başlığı altında yorum yazabilirler. Satacakları keçinin sayısı, özellikleri ve keçi fiyatlarını belirtebilirler.

Satılık saanen keçi arayanlarda alacakları saanen keçi, oğlak ve tekenin özelliklerini ve sayılarını yorum kısmına yazarak çok kısa sürede keçi sahibi olabilirler.

Sahibinden satılık saanen keçi satışı yapacaklar bu işin ticaretini yapan saanen keçi yetiştiricileri işte size fırsat, satılık keçi ilanları gibi değerlendirip yorum kısmına yazın. Alıcılarda aynı zamanda alacakları için yorum yazabilirler.


Yorumlar

 1. Fevzi dedi ki:

  Satılık saanen oğlaklarımız vardır, ilgilenenlere duyurulur.
  Yerimiz: Tekirdağ/Saray’dadır.
  Detay ve foto için facebook: “Mestanhan Kanada Saanen” sayfamıza bakabillirsiniz.

 2. Necip TURAN İst.Pendik dedi ki:

  satılık 4 adet saanen oğlaklarım var.3 dişi 1 erkek.ist pendik ten fiyat olarak 1250 tl .düşünüyorum

 3. turgay dedi ki:

  4 adet saanen damızlık teke satlıktır 1.5 yaşında adet fiy 900 ile 1200 arası degişmektedir.05363840821 veya 05386903991 izmir

Paylaş

*