Süt Soğutma Tankı Fiyatları

Ülkemizde imal ve ithal edilen ile ikinci el süt soğutma tankı fiyatları için lütfen yorum yazın. İmalatçı, ithalatçılar süt tankı fiyatları için burada bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca yeni imal süt soğutma tankı fiyatları ve süt soğutma tankı 2.el fiyatları burada belirtilerek, süt soğutma tankı ihtiyacı olanlar istedikleri boyutlardaki tankı keselerine uygun olarak bu sayfamızdan bulabilirler.

 • Süt soğutma tankı imalatçıları ile ithalatçıları sayfamıza ürünleri hakkında yorum ya da tanıtım yazısı yazabilirler. Dolayısıyla üreticiye kısa yoldan ürünlerini tanıtabilirler. Yorumlarda süt tankı fiyatları belirtilebilir.
 • Süt soğutma tankı ihtiyacı olan büyük ve küçük işletme sahipleri istek yorumlarını buraya yorum olarak yazabilir. İmalatçılar sizlere hemen ulaşabilir. Ayrıca alacağınız süt soğutma tankı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilme imkanı bulabilirsiniz.
 • İkinci el süt soğutma tankı fiyatları için yorumlar belirleyici olabilir. Süt soğutma tankını satacak olan üreticiler, süt soğutma tankı 2.el fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Kısaca, süt soğutma tankı satıcıları ve alıcıları, istediğiniz yeni ürün süt soğutma tankı fiyatları ile ikinci el süt soğutma tankı fiyatları için yorumunuzu yazın bir gün içerisinde yayınlayalım. İsteğinize kısa zamanda sahip olun.

Süt soğutma tankı fiyatları ile süt soğutma tankı 2.el fiyatları için alıcı ve satıcı olarak hemen yorum yazabilirsiniz.


Yorumlar

 1. Asım KADIOĞLU dedi ki:

  40-50 civarı 100 lt ile 300 lt arası sabit süt soğutma tankı alımı için fiyat araştırması yapmaktayız. ilgili kişi ve firmaların tekliflerini bekliyoruz

  Kütahya-Emet

  örencik ve abaş tarımsal kalkınma kooperatifi
  Asım KADIOĞLU 0542-453-46-44

 2. tekin erdem dedi ki:

  Uşakta kurulan kooparatifimizden satılık 0 sayılabilecek çok az kullanılmış 3 tonluk dijital sabit süt tankı bulunmaktadır ilgili kişilere duyurulur. 0553#401#52#92 tekin erdem

 3. fatih dedi ki:

  Ankara s.koçhisar 3 ton soğutmalı süt tanki bulunmaktadır.hiç kullanilmamistir.ilgilenlerin dikkatine.0535 528 60 74 fatih er

 4. zafer dedi ki:

  3 tonluk 2.el tank arıyorum

 5. zafer dedi ki:

  3 tonluk tank arıyorum 05412394771

Paylaş

*