İnek Sağma Makinası Fiyatları

Ülkemizde imal ve ithal edilen ile ikinci el inek sağma makinası fiyatları için lütfen yorum yazınız. Yazarsanız, alıcı ve satıcı olarak isteğinize en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Damızlık inek yetiştiriciliği yapıp, inek sağım makinası almak isteyenler. Almak istediğiniz, yeni inek sağma makinası fiyatları ya da ikinci el inek sağma makinası fiyatları burada oluşabilir. Onun için istek yorumunuzu buraya yazınız.

İnek sağma makinası imalatı ve ithalatı yapan işletmeler makinalarınızı bu sayfadan tanıtabilirsiniz. İsterseniz İnek sağım makinası fiyatlarını belirtebilir, özelliklerini yazabilirsiniz.

Kısaca İnek sağma makinası alımı ve satımı yapanlar, yeni inek sağma makinası fiyatları ve ikinci el inek sağma makinası fiyatları ile istediğiniz türde makine bulunup bulunmadığına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Satıcılar istedikleri müşterileri yine bu sayfada bulabilirler. Hemen istek yorumunuzu yazın bir gün içinde yayınlayalım, isteğinize kısa zamanda ulaşın.

İnek sağma makinası fiyatları, ikinci el İnek sağma makinası fiyatları ile inek sağım makinası özellikleri ve kapasiteleri hakkında yorum yazabilirsiniz.


Yorumlar

  1. ibrahim kara dedi ki:

    merhaba ,
    belcika’da bulunan alfa laval markali 2×4 balik kilçigi süt sagma makinasini satmak istiyoruz.
    makinamiz 2000 model olup otomatik yikama sistemlidir
    pompa modeli vp 76

Paylaş

*