Satılık Merinos Fiyatları

Ülkemizde satılık merinos fiyatları yetiştirildiği bölgelere göre değişiklik gösterir. Kıyaslama yapılacak olursa Karacabey merinosu fiyatları ile Konya merinosu fiyatları arasında farklılıklar oluşabilir.

Ülkemizde merinos koyunun devamlı olarak güncel kalmasının başlıca sebepleri karlı koyun yetiştiriciliği olduğudur. Damızlık koyun satışı, erkek koyun satışı ve merinos kuzu satışı her an yapılabilmesi avantajdır. Özellikle merinos koyunun yapağı veriminin yüksek olması yetiştiriciliğinin devamlı olarak yapılmasına sebep olmaktadır. Merinos koyunu ülkemizde devamlı olarak arınılan koyun ırklarındandır.

Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı satılık merinos fiyatları ülkemizde devamlı olarak güncelliğini korur. Merinos koyun fiyatları sınıflandırılacak olursa;

1-    Damızlık merinos koyun fiyatları,

2-    Damızlık merinos koç fiyatları,

3-    Merinos kuzu fiyatları

a-     Dişi kuzu fiyatları

b-    Erkek kuzu fiyatları

4-    Merinos toklu fiyatları

Satılık merinos fiyatları bu şekilde sınıflandırılabilir.

Merinos koyun alacaklar ve merinos koyun satacaklar, burada merinos fiyatlarının devamlı olarak güncelleşmesi için sizlerin yorumuna ihtiyaç vardır.

Satılık merinos koyun alacaksanız nasıl bir merinos koyun istediğinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Dolayısıyla çok kısa zamanda istediğiniz merinos koyuna sahip olabilirsiniz.

Merinos koyun satışı yapacaklarda satacakları merinos koyunun özelliklerini ve satılık merinos fiyatlarını belirterek yorum yazabilirler. Böylece kısa sürede müşteri bulabilirsiniz.

İstek yorumlarınız bir gün içerisinde yayınlanacaktır.

Merinos koyun alacak olanlar, yetiştirmek istedikleri merinos türünü seçtikten sonra merinos fiyatları araştırması yapmalıdır. Damızlık merinos koyun fiyatları, erkek merinos fiyatları ve merinos kuzu fiyatları piyasası yukarına belirttiğimiz yetiştirildiği yerlere göre değiştiği gibi; mevsime, arz ve talep durumuna göre değişmektedir.

Satılık merinos fiyatları devamlı olarak güncellenip takip etmek istiyorsanız, merinos almak isteyenler ile merinos koyun satmak isteyenler yorumlarınızı yazın merinos koyun fiyatları burada oluşsun. Satıcılar kısa sürede müşterisini bulsun, alacak olanlarda hemen istedikleri merinos koyuna sahip olsun.


Yorumlar

 1. hasan akkaya dedi ki:

  slm.ben 200 adet ilkine gebe merinos cinsi koyun almak istiyorum.fiatlar nedir ödeme keş.tir bilgi verirseniz sevinirim.iyi çalışmalar.05332765081 .

 2. ilyas ERGIN dedi ki:

  Nerhabalar,.
  Satilik Kasaplik MERINOS koyunlarimizin bilgileri {DAMIZLIK TALEPLERIDE AVUSTRALYA”daki ciftligimizden temin ederiz}
  @ Kasaplik Merinos Koyun
  @ Agirlik………………..= Liman tesliminde EN AZ 38 kg +YUKARISI
  @ Kuyruklar…………….= KESIK {sinek hastaligindan dolayi}
  @ Miktar………………..= 10.000 BAS {ONBIN} EN AZ TALEP
  @ FIYAT…………………= LIMAN TESLIM C.I.F USD $ 228.- BAS
  Bilgilerimiz

  ilyas ERGIN
  MAL SAT PL

  anguslivestock@gmail.com
  Tel No + 61 411 21 45 48
  Skype “Baronaussie”
  AVUSTRALYA

 3. ilyas ERGIN dedi ki:

  SAYIN AKKAYA,.lutfen bizimle irtibata gecerseniz yardimci olabiliriz… ilyas ERGIN MAL SAT PL,. http://www.angusbaron.com.au Tel No +61 411 21 45 48 AVUSTRALYA@hasan akkaya:

 4. Okan kaya dedi ki:

  Selamlar konyadan 4 adet damızlık 5 veya 6 aylık dişi kuzu arıyorum satıcılar 05366708268 nolu telefondan ulaşabilirler konya merkez lütfen.

 5. ALİ YILDIZ dedi ki:

  @ilyas ERGIN: merhaba bana damızlık merinos koyun lazım 200 adede kadar sipariş verebilirim fiyat ve nakliye koşulları hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler. İletişim için mail adresi kullanılmaktadır. (famyildiz@mynet.com)

 6. cahit balta dedi ki:

  merhaba bulgaristan teslimi erkek merinos koyunlar 30 kğ. ve üstü fiyat 3.75 dolar kilosu

 7. cahit balta dedi ki:

  0507 321 59 21

 8. murat mert özanka dedi ki:

  ya acaba türkiyeye merinos koyunu geliyomu biz ondan alacazda

 9. fatih dedi ki:

  satılık 200 adet arı merinos koyun koyunum vardır tel 05079970808

 10. halil dedi ki:

  ben 50adet vadeli merinos koyun almak istiyorum ilgilenen arkadaşlar arayabilir

 11. halil dedi ki:

  50 adet merinos koyun tel:05348902774

Paylaş

*