2012 Düve Fiyatları

Ülkemizde en çok aranan sığır ırkı, 2012 düve fiyatları nasıl oluştuğu ile simental düve fiyatları ve holstein düve fiyatları nelerden etkilendiği, gibi konular hakkında kısa bilgilendirme yazısıdır.


2012 İnek Fiyatları

Ülkemizde geçen yıllara göre 2012 inek fiyatları düşmüştür. Bunun kısmi sebepleri ile ülkemizdeki simental inek fiyatları ve holstein inek fiyatları hakkında kısa bilgi yazısıdır.


Satılık İnek Fiyatları

Simental İnekler

Ülkemizde yetiştirilen sığır ırkı, satılık inek fiyatları oluşumunu etkileyen faktörler ile Ülkemizde ençok yetiştirilen simental inek fiyatları, holstein inek fiyatları ve montofon inek fiyatları hakkında güncel bilgilendirme yazısıdır.


Satılık Merinos Fiyatları

Merinos Koyun Kuzu

Satılık merinos fiyatları nasıl belirlendiği ile ilgili olarak, merinos koyun satışı ve alışı yapanların istek yorumları ile merinos koyun fiyatları hakkında bilgi olabilmelerini anlatan yazı metnidir.


Dana Fiyatları – Erkek Dana Satışı

Angus Dana

Dana fiyatları, ithal dana ve ülkemizde yetiştirilen satılık erkek dana fiyatları arasında farklılıklar olabilir. Ülkemizde erkek dana satışı simental dana, holstein dana ve montofon dana olmakta iken, bunların arasına dışarıdan gelen angus dana, şarole dana, belçika mavisi dana ve hereford danaları girmiştir.


Buzağı Fiyatları – Erkek Buzağı Satışı

Simental Buzağı

Buzağı fiyatları, erkek buzağı fiyatları ve dişi buzağı fiyatları olarak değiştiği gibi simental buzağı fiyatları, holstein buzağı fiyatları ve montofon buzağı fiyatları olarakta değişiklik göstermektedir. Buzağı satışı yapanlar yerli buzağı satışı yaptıkları gibi ithal buzağı satışı yaptıkları gibi konularda genel bilgidir.


Romanov Koyun Fiyatları – Romanov Koyunculuk

Romanov Koyun

Romanov koyun fiyatları ülkemizde neden yüksektir. Romanov koyunu özellikleri romanov koyunu fiyatlarında ne kadar etkidir. Romanov koyun ırkı nerede oluşmuş? Gibi konularda genel bilgidir.


Sığır Fiyatları – Damızlık Sığır Fiyatları

Damızlık Sığır

Sığır fiyatları, besi sığırı fiyatları ve damızlık sığır fiyatları olarak ayrılır. Ülkemizde sığır besiciliği ve damızlık sığırcılık yapanlar ithal sığır fiyatları ve yurt içinde yetiştirilen sığır fiyatlarından alım yapmaktadırlar.


Kuzulu Koyun Fiyatları – Satılık Kuzulu Koyun

Kuzulu Koyun

Kuzulu koyun fiyatları yıl içerisinde kısa bir süre gündemde kaldığından, satılık kuzulu koyun alacaklar ile sahibinden kuzu satacaklar ve sahibinden koyun kuzu satacakların ne yapmaları hakkında bilgidir.


Damızlık Düve Fiyatları – Simental Düve Fiyatları

Damızlık Düveler

Damızlık düve fiyatları ülkemizde nasıl oluşmakta simental düve fiyatları, holstein düve fiyatları ve montofon düve fiyatlarını etkileyen faktörlerle damızlık düve fiyatları nasıl belirlendiği hakkında bilgidir.